Dil Seçin
enfrar

Donanımlar

Anasayfa » Donanımlar

Arge Bilişim’in üretim sektörü için geliştirdiği, real-time veri toplama için kullanılan bir donanım ürünüdür. @rge SDT topladığı barkod , RFID, tuş takımı, analog ve sayısal verileri genel veri toplama terminaline gönderen, genel veri toplama terminalinden(@rge GDT) gelen yazdırma verisini ekranına yazan, sesli ve ışıklı uyarı mesajı verebilen ve sayısal çıkışlara sahip olan bir yazılım ve donanım ürünüdür. C ve Assambler yazılım geliştirme dilleri kullanılarak geliştirilmiştir.

Noktasal veri toplama terminallerinden gelen barkod, RFID, tuş takımı, analog ve sayısal verileri hangi terminalden geldiği verisiyle beraber sunucuya gönderen, Arge Bilişim tarafından geliştirilmiş bir arabirim yazılım ve donanım ürünüdür. C ve Assambler yazılım geliştirme dilleri kullanılarak geliştirilmiştir.

Genel veri toplama terminali kendisinin ve noktasal veri toplama terminallerinin elektrik enerjisini sağlayan bir besleme ünitesine sahiptir, bu sayede her bir noktasal veri toplama terminali için bir güç tesisatı gereksinimini ortadan kaldırır.

Arge Bilişim’in geliştirdiği, real-time veri toplama(RFID) için kullanılan bir donanım ürünüdür. @rge RFID topladığı RFID genel veri toplama terminaline (@rge GDT) gönderen, sesli ve ışıklı uyarı mesajı verebilen bir yazılım ve donanım ürünüdür. C ve Assambler yazılım geliştirme dilleri kullanılarak geliştirilmiştir.